top of page

ATV TURU PATARA
Quad bike turumuz Patara Gelemiş köyünde  başlar. Günde 2 seans düzenliyoruz. 09:00 veya 15:30. ikisinden birine katılabilirsiniz (Saatler hava sıcaklığına göre değişebilir). Quad bike turu kendi özel parkurumuzda, rehber eşliğinde 1.5 saat sürer. Güvenlik açısından rehberimizin takip edilmesi ve sürüş kurallarına uyulması gerekir. Orman yolundan, asfalt yoldan ve kum yollardan sürüyoruz. 1 motor 1 kişi veya  1 motor 2 kişi olarak sürülür.

 

atv turu, atv, quad, quad bike, quad tour, quad bike tour
iStock-465846606.jpg
iStock-523286351.jpg
iStock-878055482.jpg
iStock-1400215960.jpg

Kalkan'da unutulmaz deneyimler için tek adresiniz Define Tours'a hoş geldiniz. Akdeniz kıyısındaki en uzun kumsallardan biri olan büyüleyici Patara Plajı'nı keşfedin ve denizin ılık turkuaz sularının keyfini çıkarın.

Kalkan'ın büyüleyici manzarasını ATV turlarımızla keşfedin. Uzman rehberlerimizin öncülük etmesiyle bölgenin engebeli manzarasını eğlenceli ve heyecanlı bir şekilde deneyimleyebileceksiniz.

Gezilerimiz, Kalkan'ın zengin tarihi ve kültürü hakkında eşsiz bir fikir vermektedir. Antik kalıntılardan geleneksel köylere kadar herkesin keşfedeceği bir şeyler var. İster yalnız gezgin, ister çift veya aile olun, gezilerimiz ömür boyu sürecek anılar yaratmak için tasarlanmıştır.

Define Tur'da misafirlerimize olağanüstü deneyimler sağlama konusunda tutkuluyuz. İster macera, ister dinlenme veya kültür arıyor olun, bizde herkes için bir şeyler var. Turunuz için bugün rezervasyon yapın ve Kalkan gezinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmamıza izin verin.

Patara; ATV Turu İçin Mükemmel Adresiniz, Kalkan ATV Turunuzu Online Olarak Ayırın, Patara'nın güzelliğini ATV turu ile keşfedin. Patara ve çevresinin güzelliklerini keşfedin. Patara dörtlü bisiklet turunuzda güvende kalın. Arazi Macerası: Patara ATV Turu, Patara atv turumuzda arazi sürüşünün heyecanını yaşayın.

REZERVASYON

TUR İÇERİĞİ

ATV turumuz Patara Gelemiş köyünde başlıyor. Günde 2 seans vardır. 09:30 veya 16:30. Her ikisine de katılabilirsiniz (Saatler hava sıcaklığına göre değişiklik gösterebilir). ATV turu, kendi özel parkurumuzda rehber eşliğinde 1,5 saat sürmektedir. Güvenlik açısından rehberimize uyulmalı ve sürüş kurallarına uyulmalıdır. Orman yolu, asfalt yol ve kum yollarda ilerliyoruz. 1 atv 1 kişi veya 1 atv 2 kişi olarak sürülür.

bottom of page