top of page
atv turu, atv, quad, quad bike, quad tour, quad bike tour

Sabah saat 09:30’da veya akşam üstü 16:30’da başlayıp toplam 2 saat Patara bölgesinde ATV ile geziyoruz. İster tek başınıza ister 2 kişi bir motorda, rehber eşliğinde, Patara’nın kum pisttin de ATV heyecanı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iStock-146888356.jpg

Sabah saat 09:00’da veya akşam üstü 16:00’da başlayan at turlarımız Patara’nın güzel doğasında rehber eşliğinde geziyoruz. At turumuz 3 saat sürer. Hiç binmemiş veya az tecrübeli olanların bile katılacağı bir aktivitedir. Rezervasyon ve özel turlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dfvb_edited.jpg

Akdeniz'in müthiş sualtı görsel şölenine sizde katılın. İster karadan, ister tekneden. Deneyimli, deneyimsiz herkesin katılabileceği macera dolu bir aktivite. 20 dakikalık bir su altı macerasını, profesyonel dalgıçlar eşliğinde keşfedin. 

iStock-579771072.jpg

Fethiye Baba dağından yaklaşık 1100 metre yükseklikten denize doğru bir macera. 30 dakika dünyaya kuş bakışı olarak izleme imkanı. Turlar saat 10:00'da başlar.

egEl_Questro_Gorge_Falls.jpg

Sabah 09:30 alış, Xanthos antik kentine ziyaret, Saklıkent kanyonunda kanyon gezisi, öğle yemeği kanyonun serin nehrinin üzerinde. Günün son durağı Patara plajı, kumsal ve deniz keyfi.

lN7HTYIhp5s.jpg

Sabah 09:30 alış, Üzümlü köyünde buluşma, Saklıkent kanyonunda kanyon gezisi, öğle yemeği kanyonun serin nehrinin üzerinde. Günün son durağı Patara plajı, kumsal ve deniz keyfi.

seakayak.jpg

Sabah 09:30 alış, Eşen çayı üzerinde aileniz veya arkadaşlarınızla yapabileceğiniz bir aktivite. Rehber eşliğinde kanolarla çayda eğlence, çamur banyosu ve öğlen yemekte mangal. Ulaşım ve yemek fiyata dahildir.

47.JPG

Sabah 07:00 Kalkan'dan Kekova'ya yola çıkış. 1 saat araç yolculuğu ile Kekova'ya ulaştıktan sonra başlayan Sea Kayak turumuzun rotası Tershane koyu, Batık şehir, ve Kaleköy'dir (Simena Kalesi). Kekova koylarında bol yüzme molaları vereceğiz. Rehberimiz size Kekova, Batık şehir tarihi anlatırken kültürel gelişiminize katkı sağlayacağız. Öğle yemeğini Kaleköy'de restoranda yedikten sonra, Kaleköy'ü keşfedebilir ve Simena kalesini gezebilirsiniz. Öğle yemeği ve transfer fiyata dahildir. Tüm içecekler ekstradır.

barracuda.jpg

Sabah 06:00'dan 09:00'a veya 18:00'dan 21:00'a kadar 3 saatlik balık turu. Oltalar ve yemler bizden balıklar sizden. 

SharedScreenshot.jpg

Jet Ski, Parasailing (Paraşüt), Su Kayağı, Sofa, Matrix, Ringo, Muz ve Hız Teknesi Turları Kalkan'da hizmetinizde.

iStock-462127251.jpg

Xanthos Antik Kenti, Patara Antik Kenti, Letoon Antik Kenti, Tlos Antik Kenti, Olympos Antik Kenti, Pınara Antik Kenti, Aspendos Antik Kenti, Efes Antik Kenti, Pamukkale Travertenleri, Pamukkale Hierapolis Antik Kenti, Kapadokya Peri Bacaları turları. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page